Zmian kilka w TROFEO.®

Hola, cześć! Zmiany, zmiany, zmiany!

Nasi drodzy klienci, odbiorcy, fani, klienci! W związku z tym, że bardzo chcemy zachować zarówno najwyższy poziom obsługi i jakości produktów, a wiele działań jest coraz mniej zależnych od nas (m.in. sporo zmian u podwykonawców), postanowiliśmy przeorganizować nasz system sprzedaży (ale nie wartości!) i wprowadzamy kilka ważnych zmian w prowadzeniu naszej marki.

 
∞  1. NOWE SEZONOWE KOLEKCJE: u nas bezpośrednio będziecie mogli nabyć je w przedsezonowych PREORDERACH (terminy realizacji niestety zawsze są elastyczne i te będą potwierdzane w danym sezonie na bieżąco).
NIE uzupełniamy swojego magazynu, nie robimy nowego [z jednym wyjątkiem, patrz punkt 4], a po wzory z najnowszych (i tych starszych) kolekcji będziemy odsyłać do naszych DYSTRYBUTORÓW.
Dlatego też na naszej stronie powstała zakładka produkty U NASZYCH DYSTRYBUTORÓW, a w poszczególnych produktach dajemy Ci link gdzie bezpośrednio możesz kupić dany produkt.
 
∞ 2. Listę dystrybutorów znajdziesz też w osobnej zakładce GDZIE KUPISZ TROFEO.®.  teraz skupimy się na poszerzaniu tej sekcji, aby nasza odzież kolarska była bardziej dostępna.
 
 ∞3. Mamy jeszcze trochę produktów na stanie, które znajdziesz w zakładce PRODUKTY DOSTĘPNE U NAS OD RĘKI. Większość ciuchów kolarskich jest już w niższych cenach, więc może jeszcze upolujesz coś dla siebie. Znajdziesz je też w zakładce OUTLET LESWASTE.
 
∞ 4.  Na tę chwilę produkty, które chcemy mieć na stanie to czapeczki kolarskie – ich stan będziemy regularnie uzupełniać. 
 
∞ 5. TENERYFA otworzyła przed nami nowe możliwości [to już pewnie wiesz ;)], dlatego też powstała nowa sekcja WSPÓŁPRACUJ Z NAMI. 
Oprócz tego, że możesz zostać naszym dystrybutorem, możemy też pomóc zorganizować tu na miejscu różne ciekawe rzeczy (podpowiemy co i jak, zorganizujemy sesję zdjęciową, pokażemy ciekawe trasy). Na razie sekcja jest bardzo ogólna, domykamy pewnie projekty i będziemy informować na bieżąco o jej rozwoju. Głowa pełna pomysłów, potrzebuję trochę czasu.
 
∞ 5. PROJEKTY CUSTOM – aktualnie realizuję sporo projektów indywidualnych (zarówno większych jak i mniejszych) i na PROJEKTOWANIU chcę się teraz skupić. Do współpracy na w tym temacie też zapraszam do sekcji CUSTOM.
 
∞  Przy okazji tych zmian, które są nieodzownym elementem naszego życia i które bardzo doceniam/y, z tego miejsca chcę/my podziękować wszystkim naszym przyjaciołom, fanom, klientom, którzy są z nami, wspierają, doceniają naszą pracę. Wiadomo, że to dla Was jesteśmy i dzięki Wam możemy dalej, choć w trochę zmienionej formie działać.
Picture of Aga TROFEO.® @Art Jungle

Aga TROFEO.® @Art Jungle

projektant, grafik-designer, nature and plant lover, girlboss

PRZECZYTAJ TEŻ

TROFEO.® Artistic Cycling Wear
#GetYourTROFEO.

Terminy realizacji

 

• Jeśli produkt nie jest dostępy od ręki, termin realizacji podany jest w ramce informacyjnej na górze. 

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami