Cześć! Hola!

Nazywamy się Aga Mikołaj. Jesteśmy małżeństwem i od 2017 r. prowadzimy markę TROFEO.®

Stworzyliśmy ją aby udowodnić, że kolarstwo jest różnorodne i kolorowe, a połączenie ruchu, endorfin z kolorami to mieszanka, która wprowadzi Cię w kosmicznie pozytywny nastrój i wyróżni z tłumu.

To co nas wyróżnia to niepowtarzalny  design dopracowana konstrukcja odzieży, które od podstaw stworzyliśmy sami. Wszystko poparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży odzieży kolarskiej.

Projektowanie to dla nas sztuka. Chcemy, aby projektowane przez Agę (@ArtJungle) wzory były niepotarzane i abyś czuł/czuła się w nich wyjątkowo.

Na rynku odzieży kolarskiej działamy od 2014 roku, angażując się w wydarzenia sportowe oraz aktywnie poznając rynek ubrań kolarskich. W naszej pracy dzielimy różne doświadczenia ze świata kolarstwa. Od organizacji drużyn i wydarzeń kolarskich, przez dystrybucję, sprzedaż, projektowanie i produkcję odzieży, a na jeździe kończąc. To właśnie aktywne uprawianie kolarstwa daje nam iskrę do tworzenia i projektowania ubrań, które pozwalają czerpać przyjemność z jazdy pełnymi garściami.

 — ∞ —

W 2022 r. przeprowadziliśmy się na Teneryfę [ale TROFEO.® nadal działa z/w Polsce] gdzie przez cały rok możemy korzystać z uroków przepięknej przygody, inspirować się nią i uprawiać kolarstwo w różnej formie. Chcemy też zaprosić Cię tego wyjątkowego miejsca byś również poznał/poznała uroki wyspy.

Zacznij od naszej zakładki Współpracuj z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić mieszkając na wyspie, odwiedź naszą grupę na FB TENERIFE. cycling jungle, Instagram, a już niebawem zaprosimy Cię na inne wydarzenia związane z Teneryfą.

 — ∞ —

Prowadzaniu naszej marki przyświecają 3 podstawowe zasady:

Świadomej konsumpcji.
 Zachęcamy Cię do poznania nas (jesteśmy transparentni), pragniemy abyś podejmował/a rozważne i świadome decyzje o zakupie i wybierał/a takie rzeczy, które są zgodne z Twoimi realnymi potrzebami.

Prowadzenia biznesu z poszanowaniem zasobów naszej planety, w duchu Less Waste.
Nie tworzymy stocków, nie produkujemy ubrań aby leżały w magazynie. Pakujemy tylko w ekologiczne opakowania. Od 2023 roku naszą nową kolekcję zamówisz w przedsprzedażach, a w zakładce Gdzie kupisz TROFEO.®  znajdziesz info gdzie możesz dostać naszą odzież. 

Wspierania rękodzielników i małe biznesy.
Szyjemy lokalnie i dbamy o odpowiednie wynagrodzenia na każdym szczeblu procesu produkcji. Z chęcią podejmujemy współpracę z polskimi markami, z którymi wspólnie możemy rozwijać produkty. 
Korzystanie z usług lokalnych szwalni daje nam pewność wysokiej jakości wykonania, a włoskie tkaniny i wkładki, najlepszej jakości materiałów.

 — ∞ —

Choć nazwa TROFEO.®. to jedno słowo, ma ono równie wiele znaczeń, co słowo kolarstwo. Można jeździć góralem po szosie, ale także szosą po górach. Dla jednych celem jest medal w wyścigu, inni starają się złapać to nieuchwytne uczucie, czekające na szczycie przełęczy, albo gdzieś na polnej drodze, w skwarze południowego słońca, czy wiosennego, chłodnego poranka. Zawsze czeka na Cię zasłużone trofeum, niekoniecznie w formie złotego pucharu.

Kolarstwo nie zna granic, różni się jednak w zależności od kraju, terenu, czy klimatu.

W naszej pracy inspirujemy się otaczającą nas rzeczywistością, naturą, kolorami wokół, emocjami i doświadczeniami. Żyjąc tu i teraz, jesteśmy otwarci na świat. 

 — ∞ —

“…Żaden kolor nie jest raz na zawsze. Kolor to ruch, jak wszystko.”
W. Myśliwski

 — ∞ —

TROFEO.® Artistic Cycling Wear
#GetYourTROFEO.

 

Terminy realizacji

 

• Jeśli produkt nie jest dostępy od ręki, termin realizacji podany jest w ramce informacyjnej na górze. 

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami