Nazywamy się Aga i Mikołaj. Jesteśmy małżeństwem i prowadzimy markę TROFEO. Cycling.

Pragniemy by świat kolarski był jak najbardziej kolorowy i różnorodny dlatego:

 Tworzymy projekty i produkujemy kolorowe koszulki kolarskie, które wyróżnią Cię z tłumu i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i komfortowo. 

 Projektujemy i produkujemy spersonalizowane koszulki już od jednej sztuki i odzież kolarską dla drużyn sportowych.

 Jako nieliczni na rynku produkujemy letnie czapeczki kolarskie, które podkreślą Twoją kolarską stylówę.

To co nas wyróżnia to niepowtarzalny i kolorowy design i dopracowana konstrukcja odzieży, które od podstaw stworzyliśmy sami. 
Wszystko poparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży odzieży kolarskiej.
Wszystkie nasze ubrania, projektowane są we pod okiem doświadczonych konstruktorów odzieży i szyte w lokalnej pracowni krawieckiej. Markę tworzymy od 2017 roku. 

W naszej pracy dzielimy różne doświadczenia ze świata kolarstwa. Od organizacji drużyn i wydarzeń kolarskich, przez dystrybucję, sprzedaż, projektowanie i produkcję odzieży, a na jeździe kończąc. To właśnie aktywne uprawianie kolarstwa daje nam iskrę do tworzenia i projektowania ubrań, które pozwalają czerpać przyjemność z jazdy pełnymi garściami.

Choć nazwa TROFEO. to jedno słowo, ma ono równie wiele znaczeń, co słowo „kolarstwo”. Można jeździć góralem po szosie, ale także szosą po górach. Dla jednych celem jest medal w wyścigu, inni starają się złapać to nieuchwytne uczucie, czekające na szczycie przełęczy, albo gdzieś na polnej drodze, w skwarze południowego słońca, czy wiosennego, chłodnego poranka. Zawsze czeka na nas zasłużone trofeum, niekoniecznie w formie złotego pucharu.

Kolarstwo nie zna granic, różni się jednak w zależności od kraju, terenu, czy klimatu.
W naszej pracy inspirujemy się otaczającą nas rzeczywistością. Kolorami wokół, emocjami i doświadczeniami. Żyjąc tu i teraz, nie zamykamy się na świat. Korzystanie z usług lokalnych szwalni daje nam pewność wysokiej jakości wykonania, a włoskie tkaniny i wkładki, najlepszej jakości materiałów.

Jesteśmy obok.
Czasem pozdrawiamy się skinieniem głowy, innym razem machamy łokciem, schodząc ze zmiany. Czasami poratujemy Cię dętką, a czasami chętnie skorzystamy z pomocnego koła, gdy wiatr w twarz okazuje się za mocny. 

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia w temacie odzieży śmiało do nas pisz i dzwoń.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Zdobądź to, na czym Ci zależy.
Zdobądź swoje TROFEO.  
#GetYourTROFEO.