Cześć! Nazywamy się Aga i Mikołaj. Jesteśmy małżeństwem i prowadzimy markę TROFEO. Cycling. 

Stworzyliśmy ją aby udowodnić, że kolarstwo jest różnorodne i kolorowe, a połączenie ruchu, endorfin z kolorami to mieszanka, która wprowadzi Cię w kosmicznie pozytywny nastrój i wyróżni z tłumu.

To co nas wyróżnia to niepowtarzalny i kolorowy design i dopracowana konstrukcja odzieży, które od podstaw stworzyliśmy sami

Wszystko poparte jest wieloletnim doświadczeniem w branży odzieży kolarskiej.

Na rynku odzieży kolarskiej działamy od 6 lat, angażując się w wydarzenia sportowe oraz aktywnie poznając rynek ubrań kolarskich. W naszej pracy dzielimy różne doświadczenia ze świata kolarstwa. Od organizacji drużyn i wydarzeń kolarskich, przez dystrybucję, sprzedaż, projektowanie i produkcję odzieży, a na jeździe kończąc. To właśnie aktywne uprawianie kolarstwa daje nam iskrę do tworzenia i projektowania ubrań, które pozwalają czerpać przyjemność z jazdy pełnymi garściami.

Prowadzaniu naszej marki przyświecają 3 podstawowe zasady:

Świadomej konsumpcji – zachęcamy Cię do poznania nas (jesteśmy transparentni), pragniemy abyś podejmował/a rozważne i świadome decyzje o zakupie i wybierał/a takie rzeczy, które są zgodne z Twoimi realnymi potrzebami.

Prowadzenia biznesu z poszanowaniem zasobów naszej planety, w duchu Less Waste. Nie tworzymy stocków, nie produkujemy ubrań aby leżały w magazynie. Pakujemy tylko w ekologiczne opakowania.

Wspierania polskich rękodzielników i małe biznesy. Szyjemy lokalnie i dbamy o odpowiednie wynagrodzenia na każdym szczeblu procesu produkcji. Z chęcią podejmujemy współpracę z polskimi markami, z którymi wspólnie możemy rozwijać produkty. 
Korzystanie z usług lokalnych szwalni daje nam pewność wysokiej jakości wykonania, a włoskie tkaniny i wkładki, najlepszej jakości materiałów.

Choć nazwa TROFEO. to jedno słowo, ma ono równie wiele znaczeń, co słowo „kolarstwo”. Można jeździć góralem po szosie, ale także szosą po górach. Dla jednych celem jest medal w wyścigu, inni starają się złapać to nieuchwytne uczucie, czekające na szczycie przełęczy, albo gdzieś na polnej drodze, w skwarze południowego słońca, czy wiosennego, chłodnego poranka. Zawsze czeka na nas zasłużone trofeum, niekoniecznie w formie złotego pucharu.

Kolarstwo nie zna granic, różni się jednak w zależności od kraju, terenu, czy klimatu.

W naszej pracy inspirujemy się otaczającą nas rzeczywistością, naturą, kolorami wokół, emocjami i doświadczeniami. Żyjąc tu i teraz, nie zamykamy się na świat.

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia w temacie odzieży śmiało do nas pisz i dzwoń.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Zdobądź to, na czym Ci zależy.
Zdobądź swoje TROFEO.
#GetYourTROFEO.