Kolarski prezentownik z niespodzianką

Dla wielu z nas tegoroczne święta nie będą podobne do tych z lat minionych. Konieczność izolacji i ograniczania kontaktów międzyludzkich, obawa o zdrowie najbliższych sprawiają, że dobra materialne schodzą na dalszy plan. Jeśli jednak zdecydujemy się podarować najbliższym prezent, warto zadbać o to, aby nie był jedynie „prezentową zapchajdziurą” wymuszoną przez tradycje obowiązujące w naszej kulturze.


Warto postarać się, aby prezent, który wybierzemy korespondował z potrzebami osoby, którą chcemy obdarować. W zależności od tego komu chcemy go wręczyć może być rzeczą praktyczną, lub zaspokającą jakąś niematerialną potrzebę.

 

Sytuacja, która nas dotyka, dobitnie uświadamia nam jeszcze jeden fakt. Kupując prezent uszczęśliwiamy nie tylko osobę, której go wręczymy, ale również ludzi, którzy dzięki naszym zakupom mają pracę. Dlatego dobrze pamiętać o lokalnych producentach i poprzez zakup ich produktów i usług wesprzeć ich w tym trudnym czasie.

Biorąc pod uwagę powyższe, postanowiliśmy przygotować ten,  może trochę nietypowy, kolarski prezentownik, zgodny z naszym, świadomym podejściem do konsumpcjonizmu. Chcielibyśmy podsunąć Wam pomysły na prezenty, które nie tylko ucieszą bliskie Wam osoby, ale także pomogą ludziom, z którymi nierzadko dzielicie pasje, spojrzenie na świat, a które oferują Wam swoje produkty i usługi.

 

Zapraszamy do naszego prezentownika, w którym znajdziecie coś dla ducha i dla ciała, a także pomysł niespodziankę od nas! 🙂 
Prezentownik ma różowe aktywne linki, klikając je przejdziesz od razu do interesujących Cię przedmiotów. 

Świąteczny klasyk = skarpety!

A w zasadzie ich kolarska odmiana, to drobny, ale jakże przydatny element kolarskiej stylówy. Możesz go dawać w ciemno, gdyż kolorowe skarpetki pasują zarówno do stonowanego, jak i jaskrawego stroju kolarskiego

Ich doskonałą odmianą na zimę są ciepłe i mięciutkie skarpetki z wełną merynosów – Merino Sheep, które ogrzeją stopy nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale i podczas długich zimowych wieczorów w domowym zaciszu.

Przez co wchodzi Mikołaj...?

Wiadomo, przez komin! To kolejny powód, dlaczego ten stosunkowo niedrogi pomysł na prezent jest taki dobry!

Poza tym mało jest tak uniwersalnych elementów garderoby, jak kominy.

Można je nosić na głowie, na szyi, albo na obu tych częściach ciała na raz. 

Mogą występować solo lub tworząc szczelne uzupełnienie dla zimowo – jesiennych czapek (o których niżej).

Występują w dwóch odmianach: cieńszej oraz grubszej. Kominy mogą pełnić jeszcze jedną, jakże ważną obecnie rolę, a mianowicie służyć do zasłaniania ust i nosa, nie tamując przy tym oddechu. Zwłaszcza cieńsza odmiana kominów świetnie sprawdza się w tej roli.

O tej porze roku trudno zapomnieć o tym, że znaczna cześć ciepła organizmu ucieka przez głowę, dlatego należy ją chronić przed chłodem.  Poza tym czapeczki w wersji jesienno – zimowej będą również prezentem, który ucieszy nie tylko kolarza. O ile letnia odmiana czapeczek będzie rzadko używana w oderwaniu od dwóch kółek, to ich jesienno-zimowi krewniacy z powodzeniem ochronią głowy nie tylko kolarzy, ale również biegaczy, jak i pragnących się wyróżnić spacerowiczów. Czapeczki na zimne dni doskonale przylegają do głowy, chroniąc przed zimnym wiatrem.

Jeśli czapeczki używamy podczas intensywnego wysiłku, to z pewnością przyjdzie nam docenić fakt, jak szybko odprowadza wilgoć, nie pozwalając na wychłodzenie wrażliwych części ciała.

Jeśli pragniesz stawić czoła zimnu przygotowana/y możliwie najlepiej, polecamy zestaw: czapeczka zimowa + komin. Czapka zadba o głowę i uszy, a komin zabezpieczy szyję, twarz i kark. Takie połączenie nie ma sobie równych.
Zarówno czapeczki, jak i kominy pakujemy w kartonowe pudełeczka, które z powodzeniem możesz położyć prosto pod choinką.

A jeśli potrzebujesz prezentu dla kogoś, kto planuje kręcić w cieple, nieważne, czy będą to leniwe kilometry na hiszpańskim wybrzeżu, mazowieckie równiny, gdy nadejdzie wiosna, sala do spinningu w pobliskiej siłowni, czy bezlitosny trenażer – polecamy letnie czapeczki TROFEO. 

Jeśli obdarowany podczas jazdy daje z siebie wszystko dzięki Letniej czapeczce TROFEO. pot nie będzie zalewał jej lub jego oczu, jeśli z kolei nie lubi się męczyć, to dzięki czapeczce wyróżni się z tłumu i doda charakteru kolarskiemu odzieniu.

W przypadku, gdyby mnogość kolorów zawróciła Ci w głowie, albo nie wiesz jakiej części garderoby obdarowywana osoba potrzebuje najbardziej, proponujemy zakup Karty Podarunkowej. Karty, oprócz wartości materialnej wyrażonej w nominałach od 50 do 1500 złotych, prezentują również wartość estetyczną!

Zarówno Karty, jak i koperty w które je pakujemy, wykonane są z ekologicznego papieru Crush Corn nadającego im niesztampowego wyglądu. Kolejną zaletą Karty Prezentowej jest jeszcze to, że może występować w wersji elektronicznej. Jest zatem doskonałym rozwiązaniem, gdy z jakiegoś powodu potrzebujesz zdobyć prezent na ostatnią chwilę.

Koszulka kolarska to kolejny pomysł, który może przypaść Ci do gustu. Jeśli nie wiesz jaki wzór mógłby spodobać się obdarowywanej osobie, masz także możliwość podarowania komuś wyjątkowemu czegoś naprawdę niepowtarzalnego. Personalizowanej koszulki, którą zaprojektujesz sam lub zostawisz to w gestii  obdarowanego. 

Oczywiście będziemy w tym procesie asystować. Wystarczy jeśli skontaktujesz się z nami, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę i zaproponujemy odpowiednią, spersonalizowaną kartę podarunkową dla tej wyjątkowej osoby.

Wspieramy i polecamy 🙂

Oprócz naszego asortymentu pragnęlibyśmy też polecić Wam produkty i usługi naszych przyjaciół, które z pewnością są godne polecenia, a mogą trafić w kolarskie gusta.

Coś dla ducha.
Dziennik Sportowca.

Autorką jest Karolina Stępień-Cach — psycholożka sportu i coach. Jak sama mówi o swoim dzienniku: “Regularne prowadzenie dziennika to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego dobrego samopoczucia na codzień.

Taka forma rozmowy ze sobą może też przełożyć się na Twoje wyniki w sporcie.”  Dziennik może pomóc w organizacji czasu i w planowaniu. Więcej informacji na temat zalet prowadzenia Dziennika Sportowca znajdziesz na blogu Karoliny.

Coś dla ciała. Kolarski plan treningowy.

I to wcale nie taki zwyczajny plan, bo Monika Alimanović zajmuje się czymś więcej.

Monika otacza opieką trenerską osoby, które chcą polepszyć swoje wyniki sportowe w kolarstwie szosowym i górskim. Dodatkowo wyspecjalizowała się w układaniu planów treningowych dla osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne. Każdy podopieczny może liczyć na plan indywidualny, bardzo częsty kontakt z trenerką, który ma na celu zrozumienie organizmu podopiecznego, dokładną analizę odczuć trenującego i możliwość wplecenia go w codzienne życie zawodnika.

Immunotrainerka zajmuje się także konsultacjami dotyczącymi analizy badań krwi z ukierunkowaniem na ewentualną suplementację braków w organizmie bądź skierowaniem do lekarza odpowiedniej specjalizacji.
W ofercie Moniki znajdziesz również:

  • Miesięczny plan treningowy wraz ze szczegółową analizą badań krwi w świątecznej cenie 250,00 zł 
  • Konsultacja dotycząca szczegółowej analizy badań krwi 
  • Szkolenie szosa/mtb poziom podstawowy 
Zajrzyj też na profil Moniki gdzie znajdziesz sporo więcej informacji.  

Nie sposób się nie zgodzić, że dobra atmosfera, szczególnie ta świąteczna jest wyjątkowo ważna 🙂 

Taką wyjątkową atmosferę, dodatkowo  pozytywnie wpływającą na organizm znajdziecie w komorze normobarycznej 1500hPa.

 

 

Korzyści jakie może przynieść osobom uprawiającym sport w regeneracji po treningu, w przypadku urazów, czy jako samodzielna jednostka treningowa wzmacniająca wydolność, mówią same za siebie. A jeśli jeszcze podarujecie taką sesję najbliższej sobie, możecie być pewni, że dajecie samo dobro.

Na hasło TROFEO. otrzymasz wydłużenie sesji o godzinę oraz przy wykupie 5 sesji, 6 sesję gratis 🙂 

Kolarstwo zamknięte w ceramice

Tomasz Dacyszyn @Ministerceramiki, były pracownik Ceramiki Bolesławiec, postanowił połączyć dwie swoje pasje i stworzyć wyjątkową ceramikę, która nas zauroczyła od pierwszego wejrzenia. 

 

Swój wieloletni fach przekłada na tworzenie personalizowanych wyrobów ceramicznych, realizując pomysły swoje i swoich kolarskich klientów. 

Te ręcznie zdobione filiżanki umilą chwile picia kawy lub herbaty i będą wyjątkowym i uniwersalnym podarunkiem.

Podaruj swój czas - prezent niespodzianka od nas

Istnieje  wiele materialnych prezentów, o których przeczytaliście i dzięki którym możecie sprawić radość innemu miłośnikowi dwóch kółek

Tworząc ten prezentownik, doszliśmy jednak do wniosku, że jest coś ważniejszego niż nawet najpiękniejsze prezenty materialne. 

Tym czymś jest czas, który możemy spędzić z najbliższymi. Nieważne w jaki sposób: na rowerze, na spacerze, czy gdziekolwiek indziej.  

To czas jest najbardziej wartościową rzeczą, a spędzanie go wspólnie z najbliższymi, czyni go bezcennym elementem naszego życia.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie prezent do pobrania, który możesz wykorzystać w każdej chwili. Na pewno sprawdzi się, gdy z jakiegoś powodu nie możesz pozwolić sobie na kupno materialnych prezentów.

Wystarczy Ci drukarka (możesz zlecić wydruk w drukarni), koperta i masz prezent, z którego każdy najbliższy będzie zadowolony.

  • Skorzystaj z poniższego formularza.
  • Ściągnij plik PDF, kliknij pobieram prezent
  • Zapoznaj się z instrukcją wydruku i złożenia prezentu. 
  • Wydrukuj i wpisz w puste miejsce, czynność jaką chciałabyś/chciałbyś podarować najbliższej lub dalszej osobie.
  • Wsadź do koperty.
  • Spraw komuś radość, podarowując mu swój czas! 
.

Życzymy Tobie i wszystkim Twoim najbliższym zdrowych, rodzinnych i aktywnych Świąt oraz realizacji marzeń w Nowym Roku!

PRZECZYTAJ TEŻ

TROFEO.® Artistic Cycling Wear
#GetYourTROFEO.

Terminy realizacji

 

• Jeśli produkt nie jest dostępy od ręki, termin realizacji podany jest w ramce informacyjnej na górze. 

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami