Barwne kolarskie nowości TROFEO.

Przedwiośnie to ten czas, kiedy słońce coraz śmielej przebijać zaczyna przez stalowe chmury, dostarczając północnej półkuli nieco więcej energii, a nam przypominając o odłożonych na półkę sportowych ambicjach.

Początek marca to również okres, w którym po tygodniach wytężonej pracy możemy podzielić się z Wami naszymi planami na rok 2021, w których mieszczą się nowe designy, poszerzenie asortymentu oraz drobne udoskonalenia aktualnych modeli.

Jak zawsze w TROFEO. Cycling, możecie liczyć na eksplozję koloru, pozytywnych emocji i motywacji.

Wzory na sezon 2021

Kontynuujemy misję kolorowania kolarstwa!

Zaczynamy minimalistycznie, ale zgodnie z duchem naszej marki, która garściami czerpie inspiracje ze świata przyrody. IN THE FOREST, najbardziej stonowany z designów TROFEO. na sezon 2021, odwołuje się do niepoznanej głębi lasu, która latem orzeźwia, zimą daje schronienie przed chłodem, a przez cały rok pozwala odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę podczas gravelowych i MTB-owych wypadów.

Wewnętrzna energia

Do wewnętrznej równowagi i nie potrzebujących jednoznacznej definicji emocji odwołuje się również druga z naszych kolekcji na sezon 2021, INNER ENERGY, zaprojektowana przez Zuzannę Podlewską Bakcyl Studio. A ponieważ każdy z nas odnajduje je w innym miejscu, rozpisaliśmy ją na aż cztery dopełniające się akty, inspirowane zamkniętym cyklem dnia, natury i roku:

szlachetny TURMALIN

to początek, odrodzenie, powiew świeżości i słodki zapach pierwszych wiosennych kwiatów;

energetyzujący SUNDANCE

uosabia rozkwit, środek lata, pełnię życia i nieograniczoną moc;

nostalgiczny EARTH

może kojarzyć się ze schyłkiem cyklu, ale może też symbolizować spokój, samoświadomość i poczucie spełnienia towarzyszące obserwacji jesiennych zachodów słońca;

elegancki DEEP NIGHT

to krótkie zimowe dni i długie noce, ale również głębia i domknięcie pewnego rozdziału.

Dżungla wzywa!

Kolejny z naszych wzorów na sezon 2021 to JUNGLE JIGSAW, czyli pozbawiona jakichkolwiek kompromisów autorska wariacja na temat tropikalnej dżungli i 100% TROFEO w TROFEO! Tak, jak wiecznie zielone wilgotne lasy równikowe, również kolekcję w wariancie dla kobiet i mężczyzn definiują nieoczywiste barwy, niepowtarzalne formy i ukrywające się w cieniu olbrzymich drzew niesamowite dzieła matki natury. Ciekawe, czy znajdziecie je wszystkie?

 

Minimalizm

Abyś miał/a wybór. To kolekcja odzieży kolarskiej, która zawita w naszym sklepie na początku kwietnia. 

Minimalizm dla nie i dla niego, to powiew spokoju w naszym szaleństwie, czyli proste formy na tle zgaszonych i pastelowych barw. Aby na moment wtopić się w otoczenie i spokojnie podryfować z głównym nurtem.

Nowy-stary asortyment

Szlifujemy najdrobniejsze detale.

Wiemy, że lepsze jest wrogiem dobrego. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że dla części entuzjastów kolarstwa satysfakcja z czasu spędzonego na rowerze mierzona jest urwanymi setnymi sekundy i KOM-ami zdobytymi na Stravie. Właśnie z myślą o wyznawcach filozofii marginal gains pracujemy nad drobnymi ulepszeniami detali naszego obecnego kroju koszulek kolarskich, aby były jak druga skóra. Dopracowaliśmy też spodenki kolarskie, które wyposażyliśmy w elementy odblaskowe z tyłu nogawki, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, gdy zapada zmrok. 

Na połowę sezonu 2021 planujemy również premierę drugiego kroju kolarskich koszulek TROFEO. Cycling, które projektujemy i wyprodukujemy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dostosowanych do warunków MTB i szybko zyskującego na popularności gravelu

Pojawi się też coś dla prawdziwych estetów, bo choć ciągle wierzymy, że nasze czarne spodenki kolarskie z głęboko barwionej lycry są rozwiązaniem najbardziej uniwersalnym i stanowią idealny kontrapunkt względem kolorowych koszulek TROFEO, postanowiliśmy nieco urozmaicić tę część oferty.
Jeszcze w pierwszej połowie roku pojawi się dostępna na zamówienie możliwość sublimacji ściągacza w spodenkach, dzięki której dopasujecie je do Waszego ulubionego wzoru koszulki i stworzycie perfekcyjną, nierozerwalną całość.

Ostatnie z potwierdzonych nowości od TROFEO. Cycling na sezon 2021 to kolejne wzory bluz oraz kurtki typu softshell, które na pewno dodadzą koloru dotąd mało urozmaiconej w tym punkcie ofercie kolarskich marek odzieżowych. Ich premiera będzie mieć miejsce jesienią.

 

Rozwój biznesowy marki

Czyli projekty to dopiero początek.

Dzięki Wam TROFEO. może rozwijać się w wymiarze dużo szerszym, niż tylko nowe designy i asortyment.
W tym roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynki europejskie. Kolarze z Francji i Holandii już mogą nabyć nasz asortyment na w Velo06 i w holenderskim Onbike. 

Planujemy współpracę z nowymi sklepami kolarskimi i pozyskanie ambasadorów marki, o czym napiszemy już wkrótce.

Chcesz nawiązać współpracę z TROFEO. Cycling? Skontaktuj się z nami już teraz! Jesteśmy otwarci na propozycje. 

PRZECZYTAJ TEŻ

TROFEO.® Artistic Cycling Wear
#GetYourTROFEO.

Terminy realizacji

 

• Jeśli produkt nie jest dostępy od ręki, termin realizacji podany jest w ramce informacyjnej na górze. 

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami