Barwne kolarskie nowości TROFEO.

Przedwiośnie to ten czas, kiedy słońce coraz śmielej przebijać zaczyna przez stalowe chmury, dostarczając północnej półkuli nieco więcej energii, a nam przypominając o odłożonych na półkę sportowych ambicjach.

Początek marca to również okres, w którym po tygodniach wytężonej pracy możemy podzielić się z Wami naszymi planami na rok 2021, w których mieszczą się nowe designy, poszerzenie asortymentu oraz drobne udoskonalenia aktualnych modeli.

Jak zawsze w TROFEO. Cycling, możecie liczyć na eksplozję koloru, pozytywnych emocji i motywacji.

Wzory na sezon 2021

Kontynuujemy misję kolorowania kolarstwa!

Zaczynamy minimalistycznie, ale zgodnie z duchem naszej marki, która garściami czerpie inspiracje ze świata przyrody. IN THE FOREST, najbardziej stonowany z designów TROFEO. na sezon 2021, odwołuje się do niepoznanej głębi lasu, która latem orzeźwia, zimą daje schronienie przed chłodem, a przez cały rok pozwala odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę podczas gravelowych i MTB-owych wypadów.

Wewnętrzna energia

Do wewnętrznej równowagi i nie potrzebujących jednoznacznej definicji emocji odwołuje się również druga z naszych kolekcji na sezon 2021, INNER ENERGY, zaprojektowana przez Zuzannę Podlewską Bakcyl Studio. A ponieważ każdy z nas odnajduje je w innym miejscu, rozpisaliśmy ją na aż cztery dopełniające się akty, inspirowane zamkniętym cyklem dnia, natury i roku:

szlachetny TURMALIN

to początek, odrodzenie, powiew świeżości i słodki zapach pierwszych wiosennych kwiatów;

energetyzujący SUNDANCE

uosabia rozkwit, środek lata, pełnię życia i nieograniczoną moc;

nostalgiczny EARTH

może kojarzyć się ze schyłkiem cyklu, ale może też symbolizować spokój, samoświadomość i poczucie spełnienia towarzyszące obserwacji jesiennych zachodów słońca;

elegancki DEEP NIGHT

to krótkie zimowe dni i długie noce, ale również głębia i domknięcie pewnego rozdziału.

Dżungla wzywa!

Kolejny z naszych wzorów na sezon 2021 to JUNGLE JIGSAW, czyli pozbawiona jakichkolwiek kompromisów autorska wariacja na temat tropikalnej dżungli i 100% TROFEO w TROFEO! Tak, jak wiecznie zielone wilgotne lasy równikowe, również kolekcję w wariancie dla kobiet i mężczyzn definiują nieoczywiste barwy, niepowtarzalne formy i ukrywające się w cieniu olbrzymich drzew niesamowite dzieła matki natury. Ciekawe, czy znajdziecie je wszystkie?

 

Minimalizm

Abyś miał/a wybór. To kolekcja odzieży kolarskiej, która zawita w naszym sklepie na początku kwietnia. 

Minimalizm dla nie i dla niego, to powiew spokoju w naszym szaleństwie, czyli proste formy na tle zgaszonych i pastelowych barw. Aby na moment wtopić się w otoczenie i spokojnie podryfować z głównym nurtem.

Nowy-stary asortyment

Szlifujemy najdrobniejsze detale.

Wiemy, że lepsze jest wrogiem dobrego. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że dla części entuzjastów kolarstwa satysfakcja z czasu spędzonego na rowerze mierzona jest urwanymi setnymi sekundy i KOM-ami zdobytymi na Stravie. Właśnie z myślą o wyznawcach filozofii marginal gains pracujemy nad drobnymi ulepszeniami detali naszego obecnego kroju koszulek kolarskich, aby były jak druga skóra. Dopracowaliśmy też spodenki kolarskie, które wyposażyliśmy w elementy odblaskowe z tyłu nogawki, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, gdy zapada zmrok. 

Na połowę sezonu 2021 planujemy również premierę drugiego kroju kolarskich koszulek TROFEO. Cycling, które projektujemy i wyprodukujemy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dostosowanych do warunków MTB i szybko zyskującego na popularności gravelu

Pojawi się też coś dla prawdziwych estetów, bo choć ciągle wierzymy, że nasze czarne spodenki kolarskie z głęboko barwionej lycry są rozwiązaniem najbardziej uniwersalnym i stanowią idealny kontrapunkt względem kolorowych koszulek TROFEO, postanowiliśmy nieco urozmaicić tę część oferty.
Jeszcze w pierwszej połowie roku pojawi się dostępna na zamówienie możliwość sublimacji ściągacza w spodenkach, dzięki której dopasujecie je do Waszego ulubionego wzoru koszulki i stworzycie perfekcyjną, nierozerwalną całość.

Ostatnie z potwierdzonych nowości od TROFEO. Cycling na sezon 2021 to kolejne wzory bluz oraz kurtki typu softshell, które na pewno dodadzą koloru dotąd mało urozmaiconej w tym punkcie ofercie kolarskich marek odzieżowych. Ich premiera będzie mieć miejsce jesienią.

 

Rozwój biznesowy marki

Czyli projekty to dopiero początek.

Dzięki Wam TROFEO. może rozwijać się w wymiarze dużo szerszym, niż tylko nowe designy i asortyment.
W tym roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynki europejskie. Kolarze z Francji i Holandii już mogą nabyć nasz asortyment na w Velo06 i w holenderskim Onbike. 

Planujemy współpracę z nowymi sklepami kolarskimi i pozyskanie ambasadorów marki, o czym napiszemy już wkrótce.

Chcesz nawiązać współpracę z TROFEO. Cycling? Skontaktuj się z nami już teraz! Jesteśmy otwarci na propozycje. 

Przeczytaj także

SPODENKI KOLARSKIE – jak wybrać najlepsze?

Spodenki kolarskie to jeden z najważniejszych elementów odzieży kolarskiej i zarazem najtrudniejszy do wyboru, szczególnie gdy musisz kupić je przez internet. Obserwując wasze doświadczenia, czytając

Barwne kolarskie nowości TROFEO.

Przedwiośnie to ten czas, kiedy słońce coraz śmielej przebijać zaczyna przez stalowe chmury, dostarczając północnej półkuli nieco więcej energii, a nam przypominając o odłożonych na

Terminy realizacji

 

• Jeśli produkt nie jest dostępy od ręki, termin realizacji podany jest w ramce informacyjnej na górze. 

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami