dziewczyna robi zdjęcie dwóm kolarzom w odzieży kolarskiej TROFEO.

Lookbook. Zobacz co zrobiliśmy!

W związku z tym, że działamy w sklepie internetowym Stylówa.PRO , a nasze kolekcje są krótkie, szybko znikają ze sklepu i po prostu nie możesz zobaczyć co robiliśmy wcześniej, postanowiliśmy stworzyć LOOKBOOK poprzednich kolekcji.

 

 

Zaczęliśmy jesienią 2017 roku z kolekcja Gradient Joy i Tropial Zen.

Powstały bluzy z kolorowym gradientem i motywem tropikalnym, które tak przypadły kolarzom do gustu, że letnia kolekcja 2018 powstała w tym samym klimacie. Wtedy też stworzyliśmy kolekcję Gradient Joy w dwóch wersjach: kolorowej i negatywie. Do nich dołączyła kolekcja Confetti, która zagościła u nas kolejne 2 sezony. To chyba wasz ulubiony design, bo pytacie o niego do dziś.

W 2018 roku powstały też nasze pierwsze spodnie kolarskie True Black.

W kolekcji letniej 2019 postanowiliśmy stworzyć bardziej stonowane, jasne i kojarzące się z latem koszulki kolarskie. Oczywiście nie mogło zabraknąć czegoś w klasycznym kolorze. Tak powstała kolekcja Vertizontal. 
Dzięki popularności naszych poprzednich wzorów zdecydowaliśmy, że powtórzymy raz jeszcze kolekcję Tropical Zen i rozszerzymy ją o wersję czarno-białą.

 

 

W lookbooku znajdziesz też nasze kolekcje skarpet kolarskich oraz czapeczek kolarskich.

Na sezon letni 2020 przygotowaliśmy dwa nowe wzory koszulek oraz spodenki kolarskie! Są totalną nowością, bo mają całkiem nowe kroje, których do tej pory nie było na polskim rynku. 
W osobnym wpisie wyjaśnimy dlaczego tworzenie nowej kolekcji od podstaw tak długo trwa oraz o naszych inspiracjach 🙂 a jeśli interesuje cię co robiliśmy do tej pory obejrzyj nasz lookbook.

Comments are closed.