Dzień Kolorowej Skarpetki, tolerancji i wsparcia.

🌷

21 marca to dla nas wyjątkowy moment.

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny – to czas, na który czekamy przynajmniej pół roku. Wszystko budzi się do życia. Daje nam sporo energii i niezależnie od tego co zastaniemy w naszej rzeczywistości za jakiś, nie zawahamy się jej użyć. Dla nas to najlepszy moment na rozwój.

🌷

To także Światowy Dzień Zespołu Downa, osób które są wyjątkowe za sprawą dodatkowego, niepasującego chromosomu. Inaczej Dzień Kolorowej Skarpetki – zakładając dwie różne skarpetki okazujemy im wsparcie, które aktualnie jest potrzebne jeszcze bardziej.

🌷

Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową, który rozpoczyna Tydzień Solidarności z Ludami Zmagającymi się z Rasizmem i Dyskryminacją Rasową.

🌷

Bycie innym, dla niektórych często trudne, jest nam wyjątkowo bliskie. 
Tolerancja i wsparcie to dla nas fundamentalne wartości (jest och oczywiście więcej), które dziś wyjątkowo doceniamy i pragniemy by towarzyszyły każdemu z nas.

A dwie różne, szczególnie kolorowe skarpetki lubimy zakładać nawet bez okazji! 🙂

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj także

SPODENKI KOLARSKIE – jak wybrać najlepsze?

Spodenki kolarskie to jeden z najważniejszych elementów odzieży kolarskiej i zarazem najtrudniejszy do wyboru, szczególnie gdy musisz kupić je przez internet. Obserwując wasze doświadczenia, czytając

Barwne kolarskie nowości TROFEO.

Przedwiośnie to ten czas, kiedy słońce coraz śmielej przebijać zaczyna przez stalowe chmury, dostarczając północnej półkuli nieco więcej energii, a nam przypominając o odłożonych na

Terminy realizacji

 

• Jeśli produkt nie jest dostępy od ręki, termin realizacji podany jest w ramce informacyjnej na górze. 

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami