Dzień Kolorowej Skarpetki, tolerancji i wsparcia.

🌷

21 marca to dla nas wyjątkowy moment.

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny – to czas, na który czekamy przynajmniej pół roku. Wszystko budzi się do życia. Daje nam sporo energii i niezależnie od tego co zastaniemy w naszej rzeczywistości za jakiś, nie zawahamy się jej użyć. Dla nas to najlepszy moment na rozwój.

🌷

To także Światowy Dzień Zespołu Downa, osób które są wyjątkowe za sprawą dodatkowego, niepasującego chromosomu. Inaczej Dzień Kolorowej Skarpetki – zakładając dwie różne skarpetki okazujemy im wsparcie, które aktualnie jest potrzebne jeszcze bardziej.

🌷

Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową, który rozpoczyna Tydzień Solidarności z Ludami Zmagającymi się z Rasizmem i Dyskryminacją Rasową.

🌷

Bycie innym, dla niektórych często trudne, jest nam wyjątkowo bliskie. 
Tolerancja i wsparcie to dla nas fundamentalne wartości (jest och oczywiście więcej), które dziś wyjątkowo doceniamy i pragniemy by towarzyszyły każdemu z nas.

A dwie różne, szczególnie kolorowe skarpetki lubimy zakładać nawet bez okazji! 🙂

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj także

SPODENKI KOLARSKIE – jak wybrać najlepsze?

Spodenki kolarskie to jeden z najważniejszych elementów odzieży kolarskiej i zarazem najtrudniejszy do wyboru, szczególnie gdy musisz kupić je przez internet. Obserwując wasze doświadczenia, czytając

Barwne kolarskie nowości TROFEO.

Przedwiośnie to ten czas, kiedy słońce coraz śmielej przebijać zaczyna przez stalowe chmury, dostarczając północnej półkuli nieco więcej energii, a nam przypominając o odłożonych na

Terminy realizacji

Ważna informacja dla Ciebie:  niektóre rozmiary mogą być dostępne od ręki (szczególnie te z najnowszy kolekcji). Kliknij i sprawdź swój rozmiar. 

Ponieważ produkujemy krótkie kolekcje, większość naszych produktów (z wyjątkiem akcesoriów) szyjemy na zamówienie.

Termin realizacji produktów których nie ma na stanie, zajmie to od 14 do 21 dni roboczych (w zależności od obciążenia w naszym lokalnym magazynie).

• Zawsze staramy się skrócić czas realizacji do minimum.

• Jeśli nadal masz wątpliwości, ile to zajmie – skontaktuj się z nami